Galeria

Galeria prezentuje mój dorobek artystyczny. Oczywiście jest to tylko jakaś jego część. Wiele prac jeszcze się tu pojawi - tych z przeszłości i tych z przyszłości. Znajdziesz tutaj dzieła wykonane w różnych technikach graficznych, np.: linoryt, litografia, drzeworyt, mokulito, akwaforta, akwatinta. Są równie m.in.: fotografie, obrazy (malarstwo), rysunki, grafiki cyfrowe, ilustracje i wiele innych niepowtarzalnych kreacji. Zapraszam do oglądania i zanurzenia się w mój artystyczny świat.

Moje prace to po prostu ja – Adrianna Zawadzka. One są mną. Od A do Z. Nie mają wymiaru ściśle materialnego, choć i on jest ważny. Dla mnie liczy się przede wszystkim ich walor symboliczno-duchowy. Są nierozdzielnie związane z moją psychofizyczną konstrukcją, którą kilka lat temu scharakteryzowałam mianem „adriannizmu”. Choć to ja je tworzę, one również mnie budują. Sztuka to nieustanne poszukiwanie i kreowanie. Mnie zabraknie, ale ona przetrwa.

Mogę również stworzyć dzieło tylko dla Ciebie, według Twoich wytycznych (obraz, grafikę, malunek na przedmiocie, inne rękodzieło itd.).